top of page

Про проєкт

Тиждень Eнергоефективності 2024 — це визначна подія  у сфері енергоефективності та енергозбереження, яка цього року робить особливий акцент на підтримці саме органів місцевого самоврядування. Ключовим напрямком заходу стане сприяння сталому розвитку громад на засадах енергоефективних принципів. Такий підхід є вкрай важливим, адже ефективне управління енергетичними ресурсами на місцевому рівні є запорукою енергетичної незалежності країни. 

Місія

Стати потужним рушієм розвитку енергоефективної культури на національному та місцевому рівнях, об’єднавши зусилля держави, бізнесу, науки та кожного громадянина для досягнення енергетичної незалежності та сталого розвитку країни.

Цілі

Створюємо платформу для ефективної взаємодії між стейкхолдерами, сприяючи комунікації та співпраці у сфері енергоефективності.

Залучаємо міжнародних партнерів по фінансуванню проєктів з модернізації енергетичної інфраструктури, розвитку відновлюваних джерел енергії та зміцненню енергетичної безпеки України.

Програма

Програма

09

Конференція 
"Енергія партнерства: інвестиції, інновації в сфері енергоефективності для громад"

10

12

Воркшоп
“Штучний інтелект в енергоефективності 
для громад”

Пресбрифінг
Старт проєкту
”Тиждень Енергоефективності 2024”

10

Діалогова платформа

“Житлова реформа: шлях до енергоефективного 
майбутнього України”

11

Конференція

"Науковий підхід: нові стандарти комфорту та ефективності"

13

Воркшоп
“Штучний інтелект в енергоефективності 
для громад”

Розвиваємо нові партнерські зв'язки 
між учасниками проєкту що дозволяє отримати доступ до передових практик і фінансових ресурсів для реалізації енергоощадних рішень, що не лише зменшують витрати, а й сприяють екологічному відродженню громад.  

Формуємо спільне бачення 
енергоефективного, екологічного та сталого відновлення України, спрямоване на розбудову майбутнього, в якому пріоритетом є енергетична безпека та збереження природних ресурсів.

Експертна рада

GLT_2194.jpg

Юлія

Усенко

Всеукраїнська Агенція Інвестицій та Сталого Розвитку (SDIA) є громадською організацією, діяльність якої спрямована на впровадження ініціатив, що сприяють залученню інвестицій у проєкти сталого розвитку. У сфері енергетика SDIA реалізує такі активності:

  • покращення умов для залучення інвестицій у «зелену» трансформацію;

  • сприяння розвитку відновлюваної енергетики та розподілених енергоресурсів в Україні;

  • ефективні рішення для споживачів енергоресурсів;

  • енергетична освіта для громадян та підприємств;

  • підтримка громад у розвитку місцевої енергетики.

Голова ГО "Всеукраїнської агенції інвестицій та сталого розвитку"

Energy Club - ключова енергетична спільнота України, що об'єднує провідні компанії енергетичного сектору.

__1.jpg

Валерій

Безус

Віцепрезидент

“Energy Club”

DSC_3998 копія.jpg

Команда підтримки відновлення та реформ при Міністерстві розвитку громад, територій та інфраструктури України - це група українських фахівців (не державних службовців), яка фінансується на тимчасовій основі донорами через програму «Українська архітектура відновлення та реформ (URA)» і надає цільову технічну підтримку та допомогу в розробці та впровадженні пріоритетних реформ. 

Любава

Радійчук

Старша проєктна менеджерка з енергоефективності

Офісу підтримки реформ при Міністерстві розвитку громад і територій України

Фото А.П. Полив'янчука.jpg

Професор Вінницького національного технічного університету,, керівник та виконавець держбюджетних проєктів, присвячених підвищенню енерго-екологічної безпеки міст та оптимізації процесів впровадження енергоефективних технологій в сфері теплопостачання. Доктор технічних наук, професор.

Андрій

Полив'янчук

Професор кафедри екології, хімії та технологій захисту довкілля Вінницького національного технічного університету, д.т.н.

424615114_24831659606481099_483603301238894511_n (1).jpg

Жанна

Пацьора

Директорка ГО "Центру стратегічних комунікацій і регіональних студій"

2. ФОТО_Фаренюк.jpg

Державне підприємство «Державний науково-дослідний інститут будівельних конструкцій» (ДП НДІБК), засноване ще у 1943 році, є базовою організацією України з науково-технічної діяльності в галузі будівництва, зокрема, і в царині будівельної фізики. Цей напрям будівельної науки системно розвиває упродовж більше 40 років директор ДП НДІБК доктор технічних наук, професор Геннадій Фаренюк. Геннадій Фаренюк є засновником першої в Україні галузевої наукової школи з питань енергоефективності у будівництві, знаним як у нашій країні, так і за її межами експертом щодо наукових досліджень та обґрунтування критеріїв і принципів забезпечення енергоефективності будівель. Результати робіт професора Фаренюка реалізовані на законодавчому рівні - у Законі України «Про енергетичну ефективність будівель», у державних будівельних нормах та національних стандартах. За цикл робіт з енергоефективності Геннадій Фаренюк нагороджений у 2013 році Державною премією України в галузі науки і техніки. Автор понад 300 наукових праць, 6 монографій, 8 патентів України.

Геннадій

Фаренюк

Директор

ДП «Державний науково-дослідний інститут будівельних конструкцій»

Фото Аліна Москаленко.jpg

Інститут Житла (Housing Institute) є головним експертно-аналітичним осередком, призначеним для підтримки центральних та місцевих органів влади, органів місцевого самоврядування, громадянського суспільства у сфері житлової політики шляхом розробки стратегій, програм, проєктів та нормативно-правових актів, розвитку знань та навичок, організації заходів у сфері житла з урахуванням українського та міжнародного контексту.

Аліна

Москаленко

Директорка Інституту житла

Photo Cherniavskyi_PNG_edited.jpg

Центр підготовки енергоменеджерів КПІ імені Ігоря Сікорського є першим спеціалізованим тренінговим Центром в Україні з підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації фахівців у сфері енергетичного менеджменту, енергоаудиту, енергозбереження та підвищення рівня енергетичної ефективності.

Понад 25 років Центр успішно поширює досвід ЄС у сфері енергетичного менеджменту для підвищення енергоефективності у всіх секторах української економіки. Підготовлено більше 2000 фахівців за типовими та корпоративними програмами тренінгів.

З 2024 року Центр є акредитованим Національним агенством кваліфікацій України як кваліфікаційний центр за професійними стандартами "Енергетичний аудитор будівель" та "Енергетичний аудитор процесів" і сертифікує фахівців відповідних професій.

Анатолій

Чернявський

Керівник центру підготовки енергоменеджерів КПІ імені Ігоря Сікорського

image0 (2).jpeg

A&I Consult активно досліджує штучний інтелект, допомагаючи бізнесам досягати стратегічних цілей через навчання та консалтинг. Ми є амбасадорами впровадження ШІ, маємо понад 600 учнів, провели більше 50 програм навчання і взяли участь у 50+ конференціях. Нашими клієнтами є провідні компанії України, такі як NOVUS, Моршинська, Lifecell, Uklon, АТ «Укртранснафта», АТ «Фармак» та інші.

Ірина

Гнутова

Експертка зі штучного інтелекту

Організатор

Партнери

Логотип ВНТУ.png
Вінницький національний
технічний університет

Медіапартнери

Генеральний медіапартнер

Галичина мал.jpg
лого 2.1.png
IMG_20230324_110156_027.png
Відб Зап. мал.png
РАІ.png
Драфт Презентації Тиждень Енергоефективн

ЖУРНАЛ

Лого УЕ_edited_edited.png

Регіональні медіапартнери

Профільні медіапартнери

!_HEAD_2.jpg
Контакти

Реєстрація учасників 
+380 98 366 2347

 

Спікери та партнери
+380 50 411 0819

Преса
+380 068 383 2817

Медіа партнери

Контакти

04080, Україна, м.Київ,

вул. Кирилівська, буд. 82, оф.256

+380 67-401-26-98

bottom of page